Movies
Ratings
950
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 2.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0
Don't Say a WordRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Clear and Present DangerRated ★ 2.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
ImmaculateRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5