Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 1.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 1.5
Big FishRated ★ 3.5
The Secret GardenRated ★ 2.0
AnnieRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 1.5
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 1.0
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 1.0
The DressmakerRated ★ 2.0
NoodleRated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 0.5
2012: Ice AgeRated ★ 1.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 1.0