Movies
Ratings
50
Forrest GumpRated ★ 4.0
FrantzRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Spy KidsRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5