Titles you rated
R-PointRated ★ 4.0
MamaRated ★ 2.5
Dead SilenceRated ★ 4.0- The Haunted House ProjectRated ★ 0.5
The Amityville HorrorRated ★ 3.5
DevilRated ★ 3.5
Ghosts of MarsRated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
DoomRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.5- CARGORated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 2.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.5
Event HorizonRated ★ 4.5
DaybreakersRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 0.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 0.5