Movies
Ratings
186
WickedRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0