Movies
Ratings
169
If OnlyRated ★ 4.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Love the Way You AreRated ★ 0.5
#AliveRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5