Movies
Ratings
42
Finding NemoRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.0