Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 0.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0