Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5