Titles you rated
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
- Three FriendsRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- DexterRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5