Movies
Ratings
51
ParasiteRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0