Movies
Ratings
667
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
PadakRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5