Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5