Movies
Ratings
91
Death BellRated ★ 0.5
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
MontageRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 0.5
CommitmentRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0