Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5