Series
Ratings
100
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The One Being Sung Season 1Rated ★ 3.0
Romeo × JulietRated ★ 3.5
Kim Possible Season 1Rated ★ 4.0- Garo: The AnimationRated ★ 3.0
WitchbladeRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.5
Umineko: When They CryRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Rosario + Vampire Capu2Rated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0- NarutaruRated ★ 2.5
- 11eyesRated ★ 3.0
The L WordRated ★ 4.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
ClaymoreRated ★ 4.5