Titles you rated
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
ElpisRated ★ 4.0
Sayoko is BackRated ★ 3.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 3.5
Odd Family 11Rated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
AmachanRated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 5.0