Movies
Ratings
498
ConfidenceRated ★ 3.0
The Games MakerRated ★ 3.0
MisconductRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Maps to the StarsRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Running ScaredRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
AntigangRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0