Titles you rated
- Tarzan2Rated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
- TOM AND JERRYRated ★ 3.5
- KinnikumanRated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 3.5
Flame of ReccaRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- Grappler BakiRated ★ 3.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
- Ashita no Joe 2Rated ★ 5.0
- Ashita no JoeRated ★ 5.0
- Chip 'n' DaleRated ★ 3.5
- まんが日本昔ばなしRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 3.5