Titles you rated
Dragon ZakuraRated ★ 5.0
VivantRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5- Don't Forget MeRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- ワンピース エピソード オブ サボ ~3兄弟の絆 奇跡の再会と受け継がれる意志~Rated ★ 4.0
- WORKING'!!Rated ★ 3.5
- 35세의 고교생Rated ★ 3.0
- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 3.5
ShinzanmonoRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0- Mikeneko Holmes no SuiriRated ★ 3.0