Movies
Ratings
202
UpRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Deiva ThirumagalRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0