Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
CasperRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0