Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0