Movies
Ratings
80
CommissionRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
CoralineRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
CircleRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.0