Series
Ratings
21- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Magical Girl OreRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0