Movies
Ratings
1377
SinnersRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Night FliersRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Long GoodbyeRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Inland EmpireRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ManhunterRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Drive-Away DollsRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 2.5