Titles you rated
The PaperRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Queen's HouseRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0
Hacks Season 2Rated ★ 4.0
Bored to Death Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5