Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 1.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0