Movies
Ratings
369
My Bossy GirlRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
The Mountain Between UsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Soul-MateRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0