Movies
Ratings
1045- Murder ReportRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Rescued by RubyRated ★ 3.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
MirageRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5