Series
Ratings
187
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0