Titles you rated
SecretRated ★ 5.0- The Wandering MoonRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
Short CutsRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
The TruthRated ★ 5.0
RebeccaRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 2.5