Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Oblivion BatteryRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the InsideRated ★ 4.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0