Titles you rated
 Intimate StrangersRated ★ 4.0 Intimate StrangersRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
 Memories of MurderRated ★ 5.0 Memories of MurderRated ★ 5.0
 WALL-ERated ★ 3.5 WALL-ERated ★ 3.5
 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0
 Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
 The Bourne IdentityRated ★ 5.0 The Bourne IdentityRated ★ 5.0
 The Bourne SupremacyRated ★ 5.0 The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
 The Bourne UltimatumRated ★ 5.0 The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
 TitanicRated ★ 3.5 TitanicRated ★ 3.5
 The DepartedRated ★ 5.0 The DepartedRated ★ 5.0
 The King's SpeechRated ★ 1.0 The King's SpeechRated ★ 1.0
 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
 SpotlightRated ★ 3.0 SpotlightRated ★ 3.0
 MasqueradeRated ★ 3.0 MasqueradeRated ★ 3.0
 TunnelRated ★ 4.0 TunnelRated ★ 4.0