Movies
Ratings
350
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.0
GondolaRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 3.5