Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
UnthinkableRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0