Movies
Ratings
142
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
August RushRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5