Movies
Ratings
121
MaleficentRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5