Titles you rated
Love CatcherRated ★ 3.0- Secret Jouju Season 9Rated ★ 2.5
- Secret Jouju Season 8Rated ★ 3.0
- Secret Jouju Season 7Rated ★ 2.5
- Secret Jouju Season 6Rated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0- Secret Jouju Season 5Rated ★ 3.0
- 백종원의 푸드트럭Rated ★ 3.5
Convenience Store Boy FriendsRated ★ 2.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
Strong HeartRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5