Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 5.0
Master of the HouseRated ★ 4.5
VampyrRated ★ 4.0
OrdetRated ★ 4.0
The Passion of Joan of ArcRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Last Year at MarienbadRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.5
TampopoRated ★ 4.5
Opening NightRated ★ 4.5
MaborosiRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.5