Movies
Ratings
17
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.5