Titles you rated
HelplessRated ★ 3.0
White GodRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Dream HouseRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 1.5
Event HorizonRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
UnthinkableRated ★ 4.5
The HuntedRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0