Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0