Titles you rated
One DayRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 3.5
Killer SallyRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Pretend It's a CityRated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5