Movies
Ratings
49
AmélieRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
PaddletonRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 5.0
GhostedRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5