Movies
Ratings
43
ParasiteRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0