Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5