Movies
Ratings
605
The Life ListRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Weekend AwayRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Love in the VillaRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
FocusRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
FractureRated ★ 3.5
FloatRated ★ 3.0