Titles you rated
- To My Good FriendRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0- WaterdropRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.5
Gloria!Rated ★ 2.5
The EndRated ★ 2.0
Le chemin du serpentRated ★ 3.0
CloudRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0