Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0- Please Like MeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
60 Days InRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5